rozšírené vyhľadávanie
Mesto Gbely
mesto Gbely

Možnosti využitia DK

kultúrny domDom kultúry v Gbeloch je jednou z hlavných dominánt samotného mestečka. Vďaka svojej multifunkčnosti a modernému vzhľadu je vyhľadávaným miestom pre mnohé spoločenské, obchodné i súkromné podujatia. V okolí Domu kultúry je k dispozícii dostatok parkovacích plôch pre osobné autá i autobusy.

Budova sa člení na veľkú spoločenskú sálu s kapacitou miest až pre 216 ľudí, pričom kaviareň na poschodí ponúka k využitiu ďalších 80 miest. Spoločenskej sále dominuje tanečný parket o rozlohe 230 metrov štvorcových a osvetlené javisko s dostatočne priestornou plochou pre hudobné telesá. Vďaka svojej priestrannosti je veľká sála vhodná pre organizovanie svadieb, osláv životných jubileí, stužkových slávností, plesov, či koncertov.

Devízou spoločenskej sály je aj možnosť špičkového ozvučenia, bezplatné pripojenie na Wi-Fi, projektor s plátnom vo veľkosti 7×5 metra a možnosť využiť pre deti aj detský kútik.

Salónik, využívaný predovšetkým pre obchodné zasadnutia a menšie rodinné oslavy, má kapacitu viac ako 50 miest.

V rámci cateringu má klient možnosť vybrať si z bohatého sortimentu jedál, no je možnosť si objednať aj špeciálne jedlo, ktoré mu bude na objednávku pripravené. Výzdobu je možné vybrať si individuálne z rôznych druhov saténových farieb, vrátane baldachýnu nad tanečným parketom.

Pre klientov je k dispozícii chladiarenská miestnosť pre uchovanie požadovaných teplôt potravín a nápojov.

Dom kultúry Gbely

Správa mestského majetku Gbely, spol. s r.o.
Naftárska 2104/2
908 45, Gbely
Tel./fax.: 034/ 6621 764

Aktuálne počasie

dnes, utorok 14. 7. 2020
oblačno 22 °C 10 °C
streda 15. 7. zamračené 23/12 °C
štvrtok 16. 7. slabý dážď 22/15 °C
piatok 17. 7. mierny dážď 20/12 °C

Rýchly kontakt

Námestie Slobody 1261
908 45 Gbely

Tel: +421 (0)34/690 64 11
E-mail: sekretariat@gbely.sk

Virtuálny cintorín

Odkaz na verejnú aplikáciu cintorína:

http://mu-gbely.gisplan.sk/mapa/pasport-hrbitovu/

V obraze |

Mobilná aplikácia

Prináša prehľad aktualít z webu mesta. Občania sú informovaní o novo vložených správach a upozorneniach, dozvedia sa včas o organizovaných akciách, môžu si prehliadnuť fotografie alebo dokumenty vyvesené na úradnej tabuli.

Google Play Apple AppStore