rozšírené vyhľadávanie
Mesto Gbely
mesto Gbely

Oznam - stavebné práce pri ZŠ

práce

Oznamujeme občanom, že v rámci projektu "Vodozádržné opatrenia v ZŠ Gbely" začali stavebné práce, s čím sú spojené niektoré obmedzenia používania chodníkov a verejných priestranstiev v okolí budovy novej ZŠ. Práce budú prebiehať do konca septembra.

Oznamujeme občanom, že v rámci projektu "Vodozádržné opatrenia v ZŠ Gbely"  začali stavebné práce, s čím sú spojené niektoré obmedzenia používania chodníkov a verejných priestranstiev v okolí budovy novej ZŠ. 

Práce prebiehajú pred celou budovou základnej školy - nepriechodný je chodník pred školou  a tiež parkovisko pri mlyne v smere k hokejbalovému ihrisku. V prípade, že potrebujete ísť do školy alebo do knižnice, treba použiť zadný vchod na Pionierskej ulici cez modrú elektrickú bránu a obísť budovu školy k hlavnému vchodu. 

Ďakujeme za pochopenie.

Dátum vloženia: 20. 7. 2023 19:29
Dátum poslednej aktualizácie: 20. 7. 2023 19:42
V obraze |

Mobilná aplikácia

Prináša prehľad aktualít z webu mesta. Občania sú informovaní o novo vložených správach a upozorneniach, dozvedia sa včas o organizovaných akciách, môžu si prehliadnuť fotografie alebo dokumenty vyvesené na úradnej tabuli.

Google Play Apple AppStore